Przejdź do treści

Audyt energetyczny

Pracownicy M&S Photoenergy na podstawie dokładnego audytu dobiorą instalację, która w pełni będzie spełniała zapotrzebowanie energetyczne klienta.

DOWIEDZ SIĘ

NA CZYM POLEGA AUDYT ENERGETYCZNY

Dobrze wykonany audyt nie może się zacząć inaczej jak od dobrej parzonej kawy z dwiema łyżeczkami cukru  

Podczas popijania magicznego eliksiru rozmawiamy z inwestorem o jego zapotrzebowaniu, planach dokupienia urządzeń elektrycznych takich jak pompa ciepła, klimatyzacja, bojler czy kuchnia indukcyjna (pomaga to w  odpowiednim dobraniu instalacji). Sprawdzamy również roczne rozliczenie za energię elektryczną i dobieramy odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej .

Następnie wybieramy najbardziej nasłonecznione miejsce do montażu paneli – nie koniecznie na posesji sąsiada 🙂

Po wybraniu miejsca gdzie będzie znajdowała się konstrukcja wraz z panelami, musimy ją dokładnie pomierzyć, czy aby na pewno odpowiednia moc instalacji zmieści się w wybranej lokalizacji.

Dokonujemy również dokładnych oględzin miejsca zamontowania instalacji na dachu, jak również oględzin istniejącej instalacji elektrycznej.

Dobieramy odpowiednie komponenty to znaczy: panele, inwerter, mikroinwertery, następnie ustalamy wstępny termin realizacji i pijemy 2 kawę finalizując umowę .

Jeżeli jednak  potrzebujesz więcej czasu na podjęcie decyzji, przespanie się z tymi myślami to koszt takiego audytu wyniesie Cię 150zł. Oczywiście koszt ten zostanie odjęty od kosztu instalacji po podpisaniu umowy.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
Przejdź na zielone źródła energii i zredukuj swoje koszty!

Skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania by wykonać darmowy audyt energetyczny
dla Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.